Вибираємо голову студентського самоврядування на факультеті ветеринарної медицини

Минулого тижня на факультеті ветеринарної медицини відбулися чергові вибори голови студентського самоврядування. Голова студентської ради 2019–2020 рр. Дорошенко В’ячеслав доповів про роботу та здобутки студентської ради факультету за звітний період.

Заслухано передвиборчу програму претендента на посаду студентського декана ФВМ, студентки 3М курсу Єлчевої Катерини.

За результатами голосування «одноголосно» студентським деканом факультету ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету обрано Єлчеву Катерину.

Студенти і весь колектив факультету ветеринарної медицини щиро вітає Єлчеву Катерину з цією посадою. Хочемо побажати їй успіхів, плідної роботи, наснаги, терпіння, а в нашій підтримці нехай не сумнівається, адже всі ми хочемо успішного розвитку та процвітання нашому рідному факультету.

Члени студентської ради ФВМ