Виховна година для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему: «Що я зроблю після війни»

13 квітня пройшла виховна година для студентів 2 курсу 6 групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему: «Що я зроблю після війни». Так як війна має свою «психологію» і наша нація уже пережила всі стани діяльності психіки, куратором Артімоновою І.В. було розпочато виховний захід із порад, як зберігати ментальне здоров'я та оптимізм під час війни. Студенти охоче скориставшись однією з порад і з радістю поділились своїми мріями, планами, ідеями та сподіваннями. Як з’ясувалось у студентів дуже багато спільних мрій та цікавих ідей. Під час обговорення планів відчувалась надзвичайно дружня атмосфера, відмінний мікроклімат в нашій групі попри фізичну відстань. Тож ми переконані, що вже зовсім скоро разом спільні мрії зможемо втілити у реальність!

Завдяки незламності духу, потужній  національній ідеї, патріотичній єдності ми обов’язково переможемо!!!