Виховна година «Розвиток української державності» (лектор Ющенко П.А.)

Сьогодні у актовій залі відбулася виховна година для перших курсів усіх факультетів БНАУ. Провів цікаву і змістовну лекцію з історії України та історії державотворення кандидат філософських наук, екс-депутат трьох скликань, Верховної ради України – Петро Андрійович Ющенко. Представляючи цю поважну людину, ректор БНАУ Анатолій Степанович Даниленко зазначив, що Петро Андрійович справжній українець і патріот, який ніколи не стояв осторонь проблем нашої держави. Розпочав пан Петро свою лекцію з того, що розповів про перших людей з яких розпочалася історія людства. Не забув лектор і про князів Київських, і про хрещення Русі, і про панування наших пращурів на землях від Криму до Кавказу. Переповнений студентами актовий зал ніби поринув в епоху воїн і перемовин, відкриттів і занепадів, студенти намагалися вловити кожне слово і зрозуміти "Хто ми в цьому світі? Яка наша роль?". Поринувши в історію непомітно промайнуло майже дві години. На завершення лекції виступив проректор з наукової та інноваційної діяльності В.В. Сахнюк, який подякував Петру Андрійовичу і ще раз нагадав студентам мудрі слова: "Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього". Студентська рада висловлює слова вдячності адміністрації університету за запрошення таких відомих гостей. Сподіваємось побачити в стінах нашого університету ще багато цікавих і освідчених людей.