Виховний захід: «Живи, Україно, живи...»

9 листопада, у День української писемності та мови на соціально-гуманітарному факультеті відбувся виховний захід: «Живи, Україно, живи...». Доцент кафедри іноземних мов Олена Цвид-Гром об’єднала на онлайн-конференції близько сотні здобувачів вищої освіти!! Студенти декламували вірші про Україну із почуттям гордості, незламності та непереможності. На захід активно долучилися студенти факультету ветеринарної медицини під керівництвом наставника доц. Шаганенко Р.В. Особлива подяка професору Василю Лясоті за його чудові поетичні твори. Ми – освітяни, студентська спільнота, робимо спільний внесок у перемогу України над російським окупантом. Сила нашого слова, віра у перемогу наближують нас до неї.

Цвид-Гром О.П., канд. філол. наук., доцент, зав. кафедри іноземних мов