Виставка іноземної фахової літератури в бібліотеці ФВМ

23 червня в читальній залі бібліотеки факультету ветеринарної медицини БНАУ було представлено виставку оновлень іноземної фахової літератури, яку організувала і провела зав. відділом Бондаренко Анна Олексіївна.

На виставці були презентовані книги, подаровані колегами-бібліотекарами з Ліонської національної ветеринарної школи (Франція), з якими впродовж уже декількох років встановлена тісна співпраця.

Ми, науково-педагогічні працівники факультету – користувачі бібліотечним фондом, змогли ознайомитися, зокрема, з наступною літературою:
  • Diseases of poultry (Saif Y.M., 2008);
  • Casarett and Doull’s toxicology (Klaassen C.D., 2013);
  • Guide to the dissection of the dog (Evans H.E., Delahunta A., 2004);
  • Large animal internal medicine (Smith B.P., 2009);
  • Miller’s anatomy of the dog (Evans H.E.,Delahunta A.,1993) та ін.

Виставка викликала в усіх нас жвавий фаховий інтерес, адже завдяки цьому заходу ми ознайомилися із доступними книжковими новинками іноземних авторів.

Відвідувачі бібліотеки щиро вдячні Анні Олексіївні за організацію даної виставки, де науково-педагогічні працівники факультету отримали дуже цікаву й  корисну інформацію.

Соловйова Л.М., Корнієнко Л.М., доценти