Виїзне практичне заняття в умовах "Білоцерківського молочного комбінату" ТОВ "ТЕРАФУДД"

Основне завдання нашого Білоцерківського НАУ – практична підготовка студентів з професійними уміннями та навичками. Відбулося виїзне практичне заняття в умовах "Білоцерківського молочного комбінату" ТОВ "ТЕРАФУДД" для студентів напряму "Харчові технології". Захоплююче та професійно головний технолог Рижа Тетяна ознайомила студентів з технологіями молочних продуктів та обладнанням. Начальник відділу по роботі з персоналом Калетінська Марина повідомила про умови праці на підприємстві. Під час дегустації студенти ознайомилися з асортиментом молочної продукції. Щиро дякуємо керівництву підприємства за надану можливість проведення практичного заняття.