Виїзне практичне заняття в Управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради для студентів 2 курсу ОП "Геодезія та землеустрій"

Сьогодні 19 квітня доцент кафедри "Геодезія та землеустрій" агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету Кочеригін Л.Ю. провів  виїзне практичне заняття  для студентів 2-го курсу спеціальності "Геодезія та землеустрій" в Управлінні архітектури та містобудування Білоцерківської міської ради. До заняття долучилася в.о. начальника Вікторія Миколаївна Пархоменко, що і ознайомила здобувачів вищої освіти із специфікою роботи управління, а також наголосила на актуальності та затребуваності землевпорядників в галузі містобудівного кадастру.