Виїзне практичне заняття з дендрології для студентів спеціальності 205 Лісове господарство у Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка НАН України

16 квітня студенти спеціальності 205 Лісове господарство відвідали Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України, де доцент кафедри лісового господарства, канд. біол. наук В.П. Масальський провів для них виїзне практичне заняття з дендрології.

Колекційний фонд деревних рослин Національного ботанічного саду дозволяє ознайомитися із великою кількістю видів з різних географічних зон земної кулі та способами їх розміщення на ділянках за ботаніко-географічним та систематичним принципом.

Під час огляду колекцій ботанічного саду майбутні лісівники мали змогу ознайомитись із морфологічними особливостями різних видів дерев і кущів, а також спостерігати багатьох представників дендрофлори під час цвітіння.