ENG | УКР |

Виїзне заняття в ТОВ «Епіцентр- К» у рамках вивчення дисциплін «Товарознавство. Непродовольчі товари», «Торговельне підприємництво», «Комерційна діяльність»

 

Студенти 2 та 3 курсу економічного факультету спеціальності «Підприємництво та торгівля» Білоцерківського НАУ разом із завідувачем кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності д. е. н., проф. Сатир Л.М., доцентами Кепко В.М. та Стаднік Л.І. провели виїзне заняття в ТОВ «Епіцентр- К» м. Біла Церква у рамках вивчення дисциплін «Товарознавство. Непродовольчі товари», «Торговельне підприємництво», «Комерційна діяльність».

Привітно студентів зустріла і провела лекцію менеджер з персоналу Чижова Наталія Григорівна. Здобувачі мали можливість ознайомитися з інформацією про розвиток компанії, структурою торговельного залу, основними функціональними обов'язками працівників торгових відділів. Наталія Григорівна ознайомила нас з перевагами Програми лояльності «Вигода».

Не менш цікавою для здобувачів було знайомство зі структурою відділу "Сантехніка", асортиментом товарів та їх технічними характеристиками. Заняття у цьому відділі провів керівник відділу «Сантехніка» Сажин Микита Андрійович, який ознайомив з асортиментом товарів відділу, напрямками діяльності, перспективами розвитку гіпермаркету та відділу, вітчизняними виробниками сантехнічних товарів та їх імпортом, з перевагами купівлі товарів у ТОВ «Епіцентр-К».

Далі студентам провела заняття з елементами екскурсії керівник відділу «Вироби з металу» Залізко Анастасія Валеріївна, яка ознайомила зі структурою по департаментам та групам виробів з металу. Залізко Олексій професійно студентам розповів про асортимент товару відділу «Декор».

Студенти разом з провідними фахівцями проаналізували товарні групи та вивчили торгові марки будівельних, парфумерно-косметичних виробів та товарів побутової хімії, а також дослідили маркування зразків непродовольчих товарів. Впродовж цікавих занять студенти поставили фахівцям ряд питань та отримали грунтовні відповіді. Наприкінці проведених занять, пані Наталія зауважила, що наших здобувачів чекають для проходження практики та подальшого працевлаштування на ТОВ «Епіцентр-К».

Щиро дякуємо адміністрації, в особі Чижової Н.Г., колективу, ТОВ «Епіцентр-К» за співпрацю та підтримку майбутніх фахівців!