Виїзні практичні заняття для магістрантів спеціальності «Садово-паркове господарство» на базі національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України

Виїзні заняття на виробництві є постійною практикою кафедри садово-паркового господарства, адже вони допомагають закріпити теоретичні знання, здобуті під час аудиторних занять, та підвищити якість підготовки майбутніх фахівців. Тож 19 вересня для магістрантів, які навчаються за освітньою програмою «Садово-паркове господарство», на базі національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України було проведено практичні заняття.

В рамках дисципліни «Методологія наукових досліджень з основами інтелектуальної власності» магістранти і викладачі кафедри відвідали науково-дослідну лабораторію «Мікроклонального розмноження» відділу генетики, селекції та репродуктивної біології рослин, де мали нагоду наочно ознайомитися з  біотехнологічними методами   прискореного клонування декоративних рослин, введення в культуру in vitro рідкісних і зникаючих видів з метою їх збереження.

Співробітники Наукового гербарію Національного дендрологічного парку «Софіївка» (SOF) показали відвідувачам гербарні зразки, які мають наукову і історичну цінність. Студенти мали можливість ознайомитися із спеціальними умовами, де зберігається гербарний фонд, який внесений до Міжнародного переліку гербарних колекцій світу.

В рамках дисципліни «Організація та управління об'єктами садово-паркового господарства» для студентів було організовано екскурсію по дендропарку «Софіївка» і фентезі-парку «Нова Софіївка», під час якої магістранти мали можливість проаналізувати організаційну структуру науково-дослідної установи, її господарську діяльність, приклади ефективного господарювання.

Магістранти другого року навчання в рамках дисципліни «Рекреаційно-туристське природокористування» закріпили знання з використання рекреаційно-туристичних ресурсів дендропарку «Софіївка» та дослідили проблему впливу туристів та рекреантів на її природні рекреаційні ландшафти.

Щиро дякуємо адміністрації і співробітникам  національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України за відкритість і цікаві екскурсії. Бажаємо процвітання та мирного неба!