Залучаємо студентів до різнобарвної палітри гуртків Білоцерківського НАУ

Студент нашого університету може проявити та розвивати свої таланти на будь-який смак, тому що в Білоцерківському НАУ палітра гуртків, у тому числі й художньої самодіяльності, є різнобарвною. Тут молоді таланти знайдуть собі захоплення по душі, чи це хор, чи вокальний ансамбль, чи танцювальний колектив, чи ансамбль бандуристів, чи духовий оркестр.  Також працює в університеті й театральний гурток.

Тому 20 вересня на факультеті ветеринарної медицини  БНАУ відбулася загальна виховна година із залучення студентів у гуртки художньої самодіяльності. За сприяння голови профкому університету Недашківського Володимира Михайловича, керівник відділу художньої самодіяльності університету і вокального ансамблю Булей Наталія Володимирівна та  керівники гуртків  – Дроздов Петро Степанович, Будакова Валентина Михайлівна, Мосендз Петро Аркадійович, Лясота Василь Петрович, Балацька Юлія та Мазур Анастасія коротко ознайомили  студентів з творчим минулим своїх гуртків, сьогоденням, специфікою занять, графіками роботи та перспективами.

Студенти, бажаючі займатися в гуртках, поповнили культмасову спільноту нашого ВНЗ. Чекаємо їх виступів на культурно-масових заходах факультету ветеринарної медицини та університету. Бажаємо їм успіхів та натхнення!

Сахнюк В.В., член-кореспондент НААН, декан ФВМ
Соловйова Л.М., доцент, організатор культмасової роботи на ФВМ