Засідання круглого столу «Обговорення результатів міжнародних стажувань в рамках проекту Еразмус+ КА2 СВНЕ «UniClaD»

28 червня відбулося засідання круглого столу «Обговорення результатів міжнародних стажувань в рамках проекту Еразмус+ КА2 СВНЕ «UniClaD». Після довгої перерви у зв’язку з військовою агресією проект відновив свою роботу і зміг реалізувати ряд заходів з академічної мобільності. Учасники круглого столу заслухали доповіді НПП, які нещодавно проходили стажування у партнерських ЗВО Європейського Союзу: асистент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ольга Олександрівна Варченко доповіла про стажування у Середземноморському агрономічному інституті міста Барі, Італія. Доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Катерина Віталіївна Ткаченко розповіла про стажування у Познанському університеті природничих наук, Польща, аспірантка кафедри економіки та економічної теорії Оксана Анатоліївна Никоненко розповіла про своє стажування в Дебреценському університеті, Угорщина. Було обговорено особливості освітніх та наукових процесів європейських ЗВО, звернуто увагу на корисний досвід європейських колег та перспективи співпраці. Проректор О.М. Варченко розповіла про стан виконання проекту та задачі на перспективу та зазначила важливість міжнародної проектної діяльності і значення командної роботи у підготовці та реалізації проектів.