Засідання робочої групи проєкту ЄБРР/GEF

25 травня відбулося перше засідання робочої групи проєкту ЄБРР/GEF "Програма управління знаннями для розвитку сталої біоенергетики". Координатором проєкту є ТОВ "Науково-технічний центр Біомаса". Проєктом передбачається оновлення освітніх програм та розробка навчально-методичних матеріалів для студентів та викладачів. В рамках виконання проєкту буде підготовлено лекції по наступних темах: біогаз/біометан; тепло і електроенергія з біомаси; заготівля, логістика, зберігання і підготовка біомаси до енергетичного використання. Також у рамках проєкту буде проведено ряд тренінгів для викладачів закладів вищої освіти і представників біоенергетичних компаній. Від Білоцерківського НАУ до складу робочої групи входить професор кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин Грабовський М.Б.