Засідання студентського наукового гуртка на кафедрі ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського

05 жовтня на кафедрі ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського відбулося засідання студентського наукового гуртка під керівництвом доцента Тишківської Н.В. на тему: «Використання імуноферментного аналізу (ІФА) для скринінгових досліджень на вміст мікотоксинів».

Гуртківці ознайомилися із нормативними документами, особливостями дослідження мікотоксинів методом ІФА та підготовки зразку до дослідження, методикою визначення регульованих мікотоксинів: афлатоксину, охратоксину, фумонізинів, дезоксиніваленолу, зеараленону, T-2 і HT-2.

Крім того, було обговорено низку організаційних питань, зокрема, обрано старосту наукового студентського гуртка ‒ Вінтоняк Катерину, студентку 1 групи 4М курсу, та окреслено теми наступних засідань.

Тишківська Н.В., доцент