Засідання Вченої ради університету

25 травня відбулося засідання Вченої ради університету.

Захід розпочався з урочистого вручення атестатів про присвоєння вченого звання доцента: В.В. Зубченко, доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування; І.О. Ластовській, доценту кафедри технологій виробництва молока і м'яса; Ю.О. Мельниченко, доценту кафедри безпечності та якості харчових продуктів, сировини і технологічних процесів; Л.А. Шубенко, доценту кафедри генетики, селекції і насінництва с.-г. культур.

У ході роботи обговорено напрями активізації воєнно-патріотичного виховання студентства та діяльність Центру патріотичного виховання молоді у Білоцерківському НАУ. Ухвалено рішення про створення разової спеціалізованої вченої ради для проведення захисту дисертації з присудження ступеня доктора філософії.

Розглянуто і затверджено Положення «Про відділ документообігу і кадрового забезпечення Білоцерківського національного аграрного університету».

Також рекомендовано до видання навчальну літературу та затверджено змісти №1/2023 збірників наукових праць БНАУ.