Завершені наукові розробки | Кафедри цивільно-правових дисциплін

З моменту заснування кафедри цивільно- правових дисциплін співробітники кафедри обрали основним напрямом наукової роботи тему: «Земля як об’єкт сільськогосподарської науково-дослідної та навчальної діяльності: питання правового регулювання, фінансування, практичного застосування» У розробці тематики довгий час провідна роль належала заслуженому юристу України, доктору юридичних наук, професору, Академіку Української Академії Наук, Академіку Нью-Йоркської Академії Наук, доктору наук в галузі права Міжнародної Кадрової Академії і Міжнародного Відкритого університету (Каліфорнія, США) І.Ю. Сальману, співавтору значної кількості підручників з аграрного права, члена робочої групи по підготовці Земельного кодексу України. Сьогодні представники кафедри гідно продовжують розпочату роботу , поєднуючи  науково-теоретичні аспекти з практикою.

Результати дисертаційних досліджень викладачів кафедри знаходять своє відображення у практичній діяльності:

Впровадження у практичну діяльність районних та селищних рад результатів дисертаційного дослідження на тему: «Правове регулювання планування та виконання місцевих бюджетів».

Впровадження у практичну діяльність земельного відділу БМР результатів дисертаційного дослідження на тему: «Правове регулювання аграрних та земельних відносин в Україні»

Впровадження у практичну діяльність факультету права та лінгвістики БНАУ результатів дисертаційного дослідження на тему: «Організаційно-правові засади проведення науково-дослідної роботи в аграрному секторі України»

Впровадження у практичну діяльність районних та селищних рад результатів дисертаційного дослідження на тему: «Державне регулювання сільського господарства України (цивільно-правовий аспект)»

СІЛЬНОВА А.О.