Завершені наукові розробки | Кафедри філософських та політичних наук

Колектив кафедри активно поєднує викладацьку роботу із науковою діяльністю, що сприяє підвищенню рівня ефективності навчального процесу, удосконаленню змісту навчання із урахуванням вимог часу. Наукова діяльність викладачів кафедри спрямована на дослідження актуальної ініціативної теми  «Світоглядні засади розбудови української державності в контексті процесу глобалізації».  У контексті теми було опубліковано ряд наукових статей та виголошено доповідей на конференціях як всеукраїнського, так і міжнародного рівня. На кафедрі щороку  організовувалася міжнародна конференція Бердяєвські читання.

Захищені кандидатські дисертації:

МЕЛЬНИК Л.М.

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук

ІДЕЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕЛІТИ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІТИЧНОЇ ДУМКИ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХІХ СТ.

ОРДІНА Л.Л.

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

РОЗВИТОК ЕСТЕТИЧНОЇ КУЛЬТУРИ СТУДЕНТІВ МУЗИЧНО-ПЕДАГОГІЧНИХ
ФАКУЛЬТЕТІВ ЗАСОБАМИ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ