Здобувачі вищої освіти ФВМ долучаються до збереження здоров᾽я стада птиці в НВЦ БНАУ

Для збереження здоров’я стада птиці необхідним є не тільки належні умови годівлі та утримання, а й періодичні діагностичні дослідження. Лабораторна діагностика є обов’язковою для профілактики паразитарних захворювань курчат-бройлерів у навчально-виробничому центрі Білоцерківського національного аграрного університету.

Тому, консультант з паразитозів птиці в НВЦ БНАУ, доцент кафедри паразитології та фармакології Соловйова Л.М., зі студентами 1 і 2 груп 6М курсу провели лабораторне дослідження птиці на гельмінтози й протозоози флотаційними методами.

За результатами копроовоскопічних досліджень склали акт та надали рекомендації НВЦ БНПУ.

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології

Рубленко С.В., професор, завідувач кафедри