Змагання з армреслінгу за ініціативи спортивного сектору економічного факультету

29 травня, за ініціативи спортивного сектору економічного факультету, при підтримці кафедри психології та здоровʼя людини БНАУ відбулися змагання з армреслінгу на ліву руку.

Це був справжній виклик для всіх учасників, і кожен показав себе на найвищому рівні.

Учасники демонстрували не тільки силу, але й відмінну техніку та стратегічне мислення. Кожен поєдинок був наповнений емоціями та напруженням. Декілька учасників встановили нові особисті рекорди, що стало справжньою окрасою заходу.

Попри конкурентну боротьбу, панувала атмосфера підтримки та взаємоповаги. Учасники активно обмінювалися досвідом та порадами.

Велика подяка всім учасникам, організаторам і глядачам за створення незабутньої атмосфери!