Знайомимо першокурсників ФВМ із колективами художньої самодіяльності Білоцерківського НАУ

30 вересня на факультеті ветеринарної медицини була проведена загальна виховна година для залучення студентів-першокурсників у гуртки художньої самодіяльності. Для цього організаторами (декан ФВМ, професор Сахнюк Володимир Володимирович, доцент Соловйова Людмила Миколаївна) були запрошені керівники колективів художньої самодіяльності нашого університету на чолі з керівником культурно-масової роботи Білоцерківського НАУ Наталією Володимирівною Булей.

Були представлені керівники наступних колективів: Булей Н.В. – вокальний ансамбль; Будакова В.М. – ансамбль бандуристів; Дроздова П.С. – народний хор; Мосендз П.А. – оркестр духових інструментів; Коваленко Д.О. – хореографічний колектив народного танцю «Молодість»; Лясота В.П. – аматорський народний театр; Балацька Ю.Б. – танцювальний ансамбль «Promocion».

Із першокурсниками власним досвідом щиро поділилися учасниця хореографічного колективу «Молодість», староста 2 М курсу Мазур Анастасія та соліст вокального ансамблю, випускник ФВМ, помічник Булей Н.В., Антон Василевський. Вони є прикладом того, що можна з успіхом поєднувати навчання, плідну громадську роботу та активну участь у культурно-масовому житті університету.

Кожен із керівників або їх представників коротко ознайомив наших «новобранців» із специфікою, графіком роботи гуртків та ансамблів художньої самодіяльності БНАУ. Всі студенти, які виявили бажання брати участь у культурно-масовому житті університету, залежно від уподобань і талантів, поповнили колективи художньої самодіяльності, адже життя в нашому університеті не обмежується лише навчанням. Для того, щоб воно було цікавим, необхідним є всебічний розвиток та гармонія особистості.

Сахнюк В.В., декан факультету ветеринарної медицини, професор

Соловйова Л.М., організатор культурно-масових заходів на ФВМ, доцент