ENG | УКР |

Онлайн-зустріч з науково-педагогічними працівниками агробіотехнологічного факультету щодо умов вступу у 2022 році

 

Сьогодні, 10 травня, на агробіотехнологічному факультеті Білоцерківського НАУ відбулася зустріч науково-педагогічних працівників із начальником відділом маркетингу, ліцензування та акредитації В.В. Скибою та відповідальним секретарем приймальної комісії Н.М. Присяжнюк щодо умов вступу у 2022 році.

Володимир Віталійович надав змістовну інформацію щодо умов вступу до ЗВО у 2022 році на базі повної загальної середньої освіти, диплома молодшого спеціаліста та бакалавра. У виступі було акцентовано увагу на цьогорічних особливих умовах вступу для здобуття ОС Бакалавра, в яких, замість ЗНО, передбачена здача мультипредметного тесту (МНТ) з трьох предметів: української мови, математики та історії України. Учасників заходу також ознайомили з переліком вступних випробувань для вступу на здобуття освітніх ступенів Бакалавра та Магістра. 

Колектив факультету щиро вдячний В.В. Скибі та Н.М. Присяжнюк за змістовні відповіді на запитання та сприяння ефективній профорієнтаційній роботі із залучення абітурієнтів на навчання на агробіотехнологічний факультет!