Зустріч представників Ради роботодавців зі студентами спеціальності Лісове господарство

11 березня відбулася зустріч Ради роботодавців зі студентами спеціальності 205-Лісове господарство, викладачами кафедри лісового господарства та керівництвом агробіотехнологічного факультету.

Голова Ради, директор ДП "Білоцерківське лісове господарство" Вітряк А.В. наголосив студентам про важливість ведення лісового господарства в Україні, можливості працевлаштування, акцентуючи увагу на проблеми сьогодення в галузі та брак висококваліфікованих спеціалістів.

В обговореннях і виступах прийняли участь директор ДП "Київлісозахист" Солоха С.М., нач. відділу лісового господарства Рижов О.М., лісничий Костянюк А.Б.

Свої побажання і бачення висловили декан агробіотехнологічного факультету Хахула В.С. та завідувач кафедри лісового господарства Хрик В.М. та студенти.