Зустріч викладачів і студентів кафедри садово-паркового господарства зі стейкхолдерами

7 жовтня відбулася зустріч викладачів кафедри садово-паркового господарства, гарантів освітніх програм та здобувачів спеціальності "Садово-паркове господарство" зі стейкхолдерами, представниками органів місцевого самоврядування та професійної спільноти – начальником управління благоустрою та екології Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради Колотницькою А.В. та  экс-головним архітектором міста Біла Церква, головним архітектором проєктів ТОВ "АВМ "Каскад" Пусковим О.В.

Під час зустрічі обговорювали питання удосконалення освітніх програм спеціальності "Садово-паркове господарство".

Стейкхолдери висловили готовність сприяти практичній підготовці студентів і залученню їх до активної співпраці у вирішенні питань ведення зеленого господарства.

Також гостею було надано роз'яснення щодо проведення інвентаризації насаджень в м. Біла Церква у зв’язку із реалізацією міжнародного проєкту "Місто-парк".

Результатом зустрічі було долучення викладачів і здобувачів спеціальності до вирішення питань, пов’язаних з озелененням і благоустроєм міста та покращенням його екологічних умов, і участь у наступному етапі реалізації проєкту.