Зустріч з представниками енергетичного підрозділу олійно-екстрактного заводу групи компаній Лебединський насіннєвий завод

Днями на агробіотехнологічному факультеті Білоцерківського НАУ відбулася зустріч представників енергетичного підрозділу олійно-екстрактного заводу групи компаній Лебединський насіннєвий завод https://www.lnz.com.ua/group/o-kompanii зі здобувачами вищої освіти ОП "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" щодо можливості проходження практики та подальшого працевлаштування. Разом зі студентами до зустрічі долучилися декан факультету Валерій Хахула та доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки В'ячеслав Чуба. Холдинг представляли головний енергетик Тімур Таможенко та інженер Андрій Сукайло, котрі розповіли про масштаби виробництва та перспективи стажування, працевлаштування та кар’єрного зростання на підприємстві. Під час зустрічі студенти брали активну участь у бесіді, щодо навчання та перспектив подальшого працевлаштування на підприємстві.