Державна студентська науково-практична конференція на факультеті права та лінгвістики
15 березня на факультеті права та лінгвістики відбулась державна студентська науково-практична конференція. За напрямком іноземної філології тема – актуальні питання культурології, лінгвістики та педагогіки та за напрямком «Право» – актуальні проблеми законодавства України, що включає теми всіх напрямків права, що вивчають наші студенти.
Робочі секції включали в себе такі напрямки як іноземні мови у процесі професійно-орієнтованого спілкування; філологія як засіб реалізації міжпредметних зв’язків у підготовці майбутніх фахівців; теоретичні аспекти та проблеми перекладознавства, а майбутні юристи розглядали правові проблеми сьогодення – питання територіальних громад та децентралізації, оподаткування, проблеми кримінології, права власності, історичні та теоретичні аспекти правових питань, а також не залишилась осторонь проблема євроінтеграції.
Варто відзначити студентів – правознавців 2 курсу які приготували доповіді з на англійській мові, Вовк Анатолій з темою War crimes and international humanitarian law, Цепа Дарина з темою Cultural property law: principles and trends., Діденко Владислав з темою Cybercrime: main concepts and categories, останні з яких отримали призові місця.
Студенти в аудиторії проявляли зацікавленість темами, що були представлені та вели живу дискусію. Активно задавали питання та приймали участь в обговоренні питань що є актуальними для сучасного українського суспільства. Окремо відмітимо наших гостей, які показали гарний рівень презентацій, зокрема студенти з ветеринарного факультету та учень 11 класу «Ліцею МАН» який отримав призове місце.
За традицією у президію були запрошені студенти старших курсів, думка яких впливала на об’єктивне рішення стосовно переможців.
Доповідачі використовували презентації Power Point, що демонструвало їх достатньо високий науковий та рівень підготовки в цілому. Учасники конференції одноголосно підтримали думку що це гарна можливість проявити себе та приміряти роль справжнього дослідника та майбутнього науковця, звикнути до кількісної публіки та навчитись поводити себе більш впевнено на майбутніх виступах.
Мельник О.Г., канд. юрид. наук