Вивчаємо анатомію – складну, але важливу фундаментальну науку для майбутніх магістрів ветеринарної медицини
Перший навчальний рік в університеті для першокурсників розпочався два місяці тому. Одягнувши білі халати, майбутні ветеринари озброїлися методичками, підручниками і «з головою» поринули у навчання. Почали, звісно ж, з фундаментальної науки – анатомії.
Уже котрий тиждень ми, студенти, уважно слухаючи нашого викладача, зав. кафедри анатомії та гістології імені П.О. Ковальського Сторожука Василя Анатолійовича, намагаємося «здолати» латину, запам’ятати розташування кісток та відрізнити скелет коня, від скелета великої рогатої худоби.
За результатами опитування студентів першого курсу, «найпривабливішим» для них виявився скелет коня. На другому місці – скелет собаки, потім великої рогатої худоби, а найменше прихильників – у свині.
Стосовно самого предмету, думки кардинально розділилися. У деяких студентів анатомія – улюблена пара, дещо більше тих, кому вона цікава, але її вивчення вимагає зусиль. Є ж і такі першокурсники, які чекають швидшого завершення курсу, але всі до одного розуміють важливість цього предмету у ветеринарній справі. Тож, надягнувши халати, всі ми знову і знову прямуємо в десятий корпус, аби, згуртувавшись біля свого викладача, оволодівати знаннями з нової теми такого необхідного нам предмету.
Заворотна Лілія, студентка 3 групи 1М курсу ФВМ