ENG | УКР |

Дисципліни | Кафедри теоретико-правових та соціально-гуманітарних дисциплін

Кафедра забезпечує викладання  теоретико – правових дисциплін,  серед яких  теорія держави і права, історія держави і права, конституційне право,  право Європейського Союзу, юридична деонтологія, муніципальне право та ін. Та блок соціально-гуманітарних дисциплін – філософія, логіка, політологія, політична лінгвістика, історія української культури та інші загальні дисципліни, які викладаються студентам всього університету.

При кафедрі створено центр патріотичного та правового виховання молоді, культурологічний гурток, та з 2010 року активно розвивається гурток журналістики, з яким співпрацюють викладачі університету, випускники та місцеві журналісти.

Викладачі постійно забезпечують навчальну, методичну та виховну роботу з фундаментальних правових та соціальних дисциплін, а також формують та розміщують електронні версії навчально-методичного забезпечення дисциплін у системі дистанційного навчання.