ФВМ на зустрічі з Головою Київської обласної державної адміністрації в Білоцерківському НАУ

12 жовтня відбулася робоча поїздка голови Київської обласної державної адміністрації Володіна Василя Геннадійовича у Білоцерківський НАУ.

Ректор БНАУ, професор Шуст Олена Анатоліївна представила гостям кожний факультет університету та їх деканів.

Представники факультету ветеринарної медицини у заході брали активну участь. Від нашого факультету гостей зустрічали – декан, професор, член-кореспондент НААН Сахнюк Володимир Володимирович, організатори, завідувачі кафедр та студенти.

Декан ознайомив гостей зі здобутками та досягненнями нашого факультету, а також стратегією розвитку.

Особлива увага Василя Геннадійовича була зосереджена на європейській акредитації, яку щойно проводив ФВМ, та навчанні й житті наших студентів.

Були продемонстровані надбання нашого фонду. А це сучасні діагностичні прилади, обладнання, муляжі, авторські видання викладачів факультету: підручники, посібники, методичні рекомендації, патенти, статті у Scopus та інші видання. Все це є потужною навчально-методичною базою для освоєння студентами дисциплін та набуття компетентностей зі спеціальності «Ветеринарна медицина».

Позитивні емоції викликали у делегації запальний український танок у виконанні студентів факультету ветеринарної медицини та домашні улюбленці у вишиванках – пацієнти ветеринарної клініки ФВМ.

Сахнюк В.В., декан ФВМ, професор, член-кореспондент НААН
Соловйова Л.М., доцент, організатор культмасових заходів на ФВМ