Воркшоп на тему: "Використання сучасної шкали ВВСН для встановлення стадій розвитку рослин зернових злакових культур"

Сьогодні на агробіотехнологічному факультеті Білоцерківського НАУ під керівництвом декана доцента В.С. Хахули відбувся  воркшоп на тему: "Використання сучасної шкали ВВСН для встановлення стадій розвитку рослин зернових злакових культур" співробітників кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин за участю студентів ОП "Агрономія", щодо умов перезимівлі озимих культур у НВЦ БНАУ. Завдяки даній шкалі агроном з України може з легкістю зрозуміти колегу з Німеччини,  а той американського землероба. Насамперед, дана шкала необхідна для комунікації агрономів: для ефективного взаєморозуміння світових виробників пестицидів та добрив з українськими агрономами. Наприклад: фази, у які  застосовуються фунгіциди на зернових злакових культурах. Є чіткі таймінги, що не прив’язуються до календарних свят, повноти місяця чи настрою тракториста.