Можливості стажування студентів та працевлаштування випускників у компанії «Сингента»

«Сингента» – одна з провідних світових компаній, яка об’єднує понад 28000 фахівців у 90 країнах задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослин. Компанія  є одним із лідерів світового агробізнесу. До портфоліо «Сингенти» входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. Компанію вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України.

Днями кореспонденти прес-центру «Молоді та зухвалі» завітали до компанії «Сингента», де проходять стажування, а також працюють здобувачі вищої освіти та випускники агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету.