Історія великої трагедії: загальна виховна година

22 лютого на кафедрі паразитології та фармакології ФВМ Білоцерківського НАУ доцентом Соловйовою Л.М. та 6 групою 2 М курсу була організована і проведена загальна виховна година для 2 М курсу ІІ потоку та 1 М курсу І потоку на тему: «Історія великої трагедії», яку спричинили агресивні дії росії, віроломно перейшовши до гострої фази війни в Україні.

З нашої історії ми знаємо про споконвічне прагнення українського народу до волі та незалежності рідної неньки – України. Наша країна краси, різних звичаїв, мелодійної української пісні, чарівної природи, добрих та щирих, веселих та гостинних людей, які ніколи не поневолювали інші народи, а лише вміло захищалися від ворога і багато працювали.  Кращі сини та доньки нації вже 9 рік героїчно захищають на фронті нашу землю та рідний народ від підступної жорстокої русні, маючи безмежну любов до України і віддаючи найдорожче – власні життя.

Разом з нами-українцями і весь цивілізований світ бажає миру і спокою Україні, об’єднавшись з нами проти рашистського агресора, постачаючи зброю, надаючи транші, щоб здолати ненаситного ворога, який нищить нашу країну і націю.

Студенти 6 групи 2 М курсу Анастасія Кролік, Євген Моргун, Анастасія Русіна та Мар’яна Чубар разом з куратором виступили з презентацією та відеороликами і розповіли про початковий період, перший період збройного конфлікту на Сході України в 2014 році, другий та третій етапи російсько-української війни.

Також виступили доценти Авраменко Наталія Володимирівна та Козій Наталія Володимирівна, які приєдналися до обговорення найболючішої теми і подякували організаторам та виступаючим.

Наша мета – Перемога. Слава Україні!

Соловйова Л.М., Рубленко С.В.