Продовжуємо профорієнтаційну роботу на ФВМ. Цього разу в школах Баришівської ТГ на Київщині

02 березня, на кафедрі паразитології та фармакології ФВМ, в режимі онлайн доцентом Соловйовою Л.М. була проведена профорієнтаційна робота з директорами, вчителями та учнями 9–11 класів 9-ти шкіл Баришівської ТГ. Вони були ознайомлені з умовами навчання в Білоцерківському НАУ, правилами прийому, перевагами університету та факультету ветеринарної медицини, який має європейську акредитацію.

Також учнів було проінформовано про належну навчально-методичну базу ЗВО для теоретичних та практичних занять студентів, виробничу базу ФВМ в умовах НВЦ та зоопарку, можливість стажування за кордоном, участь у предметних гуртках, конференціях, олімпіадах, громадському, культурно-масовому та спортивному житті університету, що сприяє самовдосконаленню та розвитку талантів молоді і додає цікавості студентському життю.

Щира вдячність провідному спеціалісту з навчально-виховної роботи та позашкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Щербі Тетяні Валентинівні за організацію нашої зустрічі та продуктивну співпрацю!

Бажаємо учням 11-х класів успішного складання НМТ та запрошуємо до нашої дружної університетської студентської родини. Миру нашій рідній Україні та якнайшвидшої перемоги ЗСУ над загарбником, щоб вільно жити, працювати та навчатися!

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології

Рубленко С.В., професор, завідувач кафедри паразитології та фармакології