Студенти спеціальності "Лісове господарство" відвідали Ставищенське лісництво філії "Білоцерківське лісове господарство" ДП "Ліси України"

У Природи немає поганої погоди, особливо тоді, коли плануєш якнайближче до неї доторкнутися. Так і сьогодні дощ з вітром не завадили студентам 1 курсу спеціальності "Лісове господарство" відвідати Ставищенське лісництво філії "Білоцерківське лісове господарство" ДП "Ліси України".

Лісничий Т.О. Швець привітно зустрів нас, розповів про нелегку, але віддану професію людини, яка пов'язує своє життя з лісом і побажав студентам гарно навчатися, набувати практичного досвіду, щоб стати справжніми працівниками в лісовій галузі, поділився своїм досвідом роботи та розповів про діяльність лісництва та перспективи розвитку.

Ще Тарас Олександрович провів екскурсію екологічною стежкою лісництва та організував екскурсію в Музей лісу.

Надзвичайно цікавою виявилася екскурсія до Ставищенського районного краєзнавчого музею, де нам розповіли не тільки про історичні моменти становлення і розвитку лісового господарства краю, а й показали експонати, зв'язані з нашим українським корінням, розвитком нашої нації від Київської Русі до сьогодення.

Чимало почуто, побачено – все не можна переповісти словами, тому поділимося фотозвітом нашої поїздки, від якої ми отримали задоволення і позитивні емоції!