БНАУ – крок до успіху: профорієнтаційна робота агробіотехнологічного факультету триває…

Науково-педагогічний колектив агробіотехнологічного факультету активно співпрацює з навчальними закладами України щодо проведення профорієнтаційної роботи. Сьогодні, 13 квітня було проведено зустріч з випускниками шкіл Шепетівського району Хмельницької області та Вільшанського ліцею Кіровоградської області. Інформацію щодо ознайомлення зі спеціальностями університету та правилами прийому у 2023 році представили заступник декана з виховної роботи Н.М. Крупа, відповідальна за профорієнтаційну роботу на факультеті Т.П. Лозінська та організатор зустрічі доцент кафедри генетики, селекції та насінництва С.М. Кубрак.

В результаті бесіди з випускниками, майбутніми абітурієнтами, доповідачі відповіли на всі поставлені запитання і запросили зробити їх свій крок до успіху, обрати ту професію, яка стане для них джерелом натхнення, принесе задоволення і радість та найбільшу користь суспільству, вступивши до Білоцерківського НАУ.

Лозінська Т.П., канд. с.-г. наук