Панельна дискусія до Дня слов'янської писемності та культури

24 травня, в Україні за традицією відзначається День слов'янської писемності та культури. Свято відоме також в інших східноєвропейських країнах. Чому саме цей день? У цей день церква згадує рівноапостольних Кирила і Мефодія, творців кириличного алфавіту і давньослов'янської мови, яка є спільним предком слов'янських мов.

Зазначена подія стала предметом панельної дискусії, у контексті якої відбулося змістовне обговорення з історико-культурним екскурсом питань мовної політики у нашій державі. Захід організовано спільно з викладачами мовно-літературних кафедр Білоцерківського НАУ та НПП Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу.

Лектор заходу – Волинець Ірина Миколаївна, доцентка,  канд.пед.н., старша викладачка кафедри педагогіки і психології дошкільної та початкової освіти КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж».

Питання мовної політики в Україні обговорювали викладачі кафедри славістичної філології, педагогіки та методики викладання Білоцерківського НАУ (зав.каф. Погоріла С.Г., канд.пед.н.), романо-германської філології та перекладу Білоцерківського НАУ (зав.каф. Ігнатенко В.Д.), а також кафедри педагогіки і психології дошкільної та початкової освіти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу (зав.каф. Панченко Т.Л., канд.психол.н.).

Активну участь у заході брали здобувачі вищої освіти обох навчальних закладів. Сподіваємось на закріплення традиції проведення гостьових лекцій і спільних заходів!