21 вересня на кафедрі садово-паркового господарства Білоцерківського НАУ відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми, шляхи та перспективи розвитку ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства, урбоекології та фітомеліорації».

Для участі у конференції матеріали доповідей надіслали науковці та фахівці з України та зарубіжжя, які представляли наукові установи, заклади вищої і фахової перед вищої освіти, організації та підприємства галузі. Захід став платформою для обміну досвідом та налагодження наукових зв’язків між науковцями, викладачами, виробничниками, архітектурними бюро, представниками житлово-комунального господарства та іншими зацікавленими особами.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися завідувач кафедри садово-паркового господарства, д-р с.-г. наук А.Б. Марченко і директор Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України, канд. біол. наук Н.С. Бойко.

На засіданні пролунали доповіді різного спрямування, але об’єднані однією ідеєю – сприяти розбудові садово-паркової галузі за рахунок творчого підходу відданих професії фахівців, а також сучасних технологій, світового досвіду й наукового підходу до вирішення проблем як загальнонаціонального, так і регіонального масштабу. Міжнародна науково-практична конференція відбувалася за такими тематичними напрямками: Перспективи розвитку ландшафтної архітектури та ландшафтного дизайну; Сучасні напрямки садово-паркового господарства та фітомеліорації; Екологічна безпека та сталий розвиток суспільства в умовах урбанізованого середовища; Науково-методологічні підходи до професійної підготовки сучасного фахівця садово-паркового господарства.

Підсумовуючи роботу наукового зібрання, учасники підтримали спільну думку, що конференція була плідною та цікавою, професійною, дискусійною.

Організаційний комітет щиро дякує усім учасникам за участь та висловлює сподівання на подальшу плідну співпрацю!