Ознайомлення студентів екологічного факультету з особливостями роботи науково-дослідної установи

27 вересня студенти ОР "Бакалавр" та "Магістр" спеціальності 207 "Водні біоресурси та аквакультура" отримали досвід перебування в лабораторії біотехнологій в рибництві та лабораторії молекулярно-генетичних досліджень.

Завідувач лабораторії канд. біол. наук Рудь Юрій Петрович ознайомив з роботою лабораторії, наголосив на пріорітетних напрямах досліджень: моніторинг вірусних захворювань в рибницьких господарствах.

У лабораторії молекулярно-генетичних досліджень студентам представлено основні напрями наукової роботи: використання генетично-біохімічних систем, цитогенетичний аналіз та біохімічні методи досліджень.

Студенти-магістри отримали позитивну відповідь щодо наукової, навчально-виробничої практики в лабораторії.

Отриманий практичний досвід закріпив знання з ряду тем освітніх компонентів: "Іхтіопатологія", "Санітарний контроль в індустріальній аквакультурі", "Фермерське рибництво", "Осетрівництво", "Марикультура".

Кафедра іхтіології та зоології Білоцерківського НАУ висловлює подяку Інституту рибного господарства НААН України за надану можливість ознайомлювати студентів з особливостями роботи науково-дослідної установи галузі!