Зустріч із провідними спеціалістами компанії "GEA-Україна"

"Досвід експертів галузі безцінний" – саме такий висновок зробили студенти біолого-технологічного факультету спеціальності 204 після спілкування із провідними спеціалістами компанії "GEA-Україна" Олександром Курячим і Олексієм Антоновим. Присутні були ознайомлені із сучасними технологіями доїння від компанії "GEA-Україна". Доповідачі акцентували увагу на системі утримання і доїння корів, на важливості селекції корів у досягненні прогресу і генетичного поліпшення популяції молочної худоби.

Було детально описано роботизоване доїння та основні пріоритети під час роботизованого доїння:

• безпечне, швидке і повне видоювання;
  • мотивація для корів;
  • скорочення часу підключення доїльного апарату (не більше 15-20 секунд) та ін.

Студенти і викладачі були приємно вражені професіоналізмом Олександра Курячого і Олексія Антонова. Після лекції виникла дискусія щодо навичок і компетенцій, необхідних для спеціалістів такого рівня. Висновок наступний – знання нашої спеціальності + самоосвіта і саморозвиток + знання англійської мови.