Зустріч студентів спеціальності "Право" зі суддею-спікером Білоцерківського міськрайонного суду Цукуровим В.П.

Напередодні дня юриста, вже за гарною традицією проводимо зустріч під назвою "кава з суддею". Цьогоріч суддя-спікер Білоцерківського міськрайонного суду Цукуров Владислав Петрович провів зустріч для студентів третього курсу спеціальності "Право" в рамках навчальної дисципліни цивільний процес.

Обговорювали питання участі присяжних та народних засідателів у цивільному процесі.

Здобувачі приймали участь у дискусії та мали можливість ознайомитися з практичними кейсами

Студенти та декан соціально-гуманітарного факультету Інна Ковальчук висловили вдячність судді-спікеру за багаторічну співпрацю задля розвитку ОП "Право".