Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти вивчення, збереження та збагачення фіторізноманіття у науково-дослідних установах та навчальних закладах України»

Професор кафедри лісового господарства агробіотехнологічного факультету, д-р біол. наук Любов Петрівна Іщук, взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретичні та прикладні аспекти вивчення, збереження та збагачення фіторізноманіття у науково-дослідних установах та навчальних закладах України» присвяченої десятиріччю Хорольського ботанічного саду 12 жовтня 2023 р. Конференція проходила у ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету».