Продовжуємо роботу в студентському науковому гуртку «Паразитолог»

Згідно з графікок засідань студентського наукового гуртка «Паразитолог» та відповідно до тижневого плану заходів Білоцерківського НАУ, 12 жовтня, на кафедрі паразитології та фармакології відбулося чергове засідання нашого гуртка. Це засідання, як і вересневе, ми присвятили набуванню практичних навичок у здобувачів вищої освіти, а саме – проведенню лабораторних досліджень для діагностики паразитарних захворювань тварин.
Об’єктом досліджень були курчата-бройлери НВЦ БНАУ, корови, вівці, свині, собаки та екзотичні тварини і птиця ТОВ «Музей живої природи флори і фауни «Олександрія».
Після встановлення діагнозу у тварин та птиці, студенти призначили їм лікування та рекомендували профілактичні заходи.
Гуртківці відчули себе не лише практикуючими лікарями, а й відповідальними господарями своїх домашніх улюбленців, оскільки їх домашні тварини можуть нести загрозу здоров’ю своїм власникам за паразитозів-зоонозів.

Соловйова Л.М., керівник гуртка
Рубленко С.В., зав.кафедри паразитології та фармакології