Виховна година «Бути волонтером кожному під силу!»

Сьогодні була проведена виховна година для студентів першого курсу спеціальності 101 «Екологія» на тему: «Бути волонтером кожному під силу!». Згуртувавшись студенти зібрали необхідні речі для наших захисників, і під керівництвом наставника Бабань В.П. особисто передали їх у Благодійний фонд «Час перемог». Студенти не лише передали речі, а й почули хвилюючі розповіді про реалії війни, а також з середини дізналися всю важкість і відповідальність волонтерської роботи. Волонтер – це не лише фізична, матеріальна допомога, а в першу чергу психологічна і дружня підтримка, це надійна опора для наших захисників. Пишаємося нашою молоддю, яка не стоїть осторонь у важкий час для України! Допомагаючи нашим Воїнам Світла, ми разом на крок ближче до ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні! Героям Слава!