Лекція-реквієм "Голодомор 1932-1933 рр."

«Українську історію не можна читати без брому», – казав громадсько-політичний діяч початку ХХ століття Володимир Винниченко. Наскільки кривавою є боротьба українського народу за власну державу. 24 листопада напередодні Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору Центром патріотичного виховання молоді БНАУ було організовано лекцію-реквієм "Голодомор 1932-1933 рр." для студентів університету. Лекторка – канд. істор. наук,  доц. кафедри філософських та політичних наук БНАУ  Наталія Пасічник. До лекції доєдналося близько 100 здобувачів. Лекторка наголосила на причинах голоду 1932-33 років, зазначивши, що "Голодомор 1932-1933 років в Україні був одним із найбільших геноцидів в історії" та висвітлила  злочинні дії радянської влади. У кінці лекції було продемонстровано ролик від  УІНП до 90-х роковин Голодомору 1932-33 років. Завершився захід закликом студентства підтримати завтра всеукраїнську  акцію о 16.00 "Запали свічку пам'яті у своєму вікні".