Зустріч з учнями Білоцерківського ліцею іноземних мов – гімназії № 9

01 лютого відбулась зустріч представників Білоцерківського національного аграрного університету з учнями 11-х класів Білоцерківського ліцею іноземних мов – гімназії № 9.

• За яким принципом обирати 4-й предмет НМТ при вступі у 2024 році?

• Що слід враховувати при виборі спеціальності?

• Як відбувається зарахування на бюджетні місця?

• Які категорії вступників мають пільги?

• Які переваги навчання в Білоцерківському НАУ?

Відповіді на ці та інші питання надав керівник відділу маркетингу, ліцензування та акредитації Скиба Володимир Віталійович. Бесіда з майбутніми випускниками відбувалась за участі відповідального секретаря Приймальної комісії БНАУ Роль Наталії Валеріївни. Відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету БНАУ Олена Василенко анонсувала заплановану зустріч для всіх зацікавлених.

Щиро дякуємо за чудову організацію та теплий прийом адміністрації і педагогам гімназії.