Візит студентів агробіотехнологічного факультету до Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України

20 травня  студенти агробіотехнологічного факультету, спеціальності 201 «Агрономія» та НПП кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур Валентина Сабадин, Наталія Дубовик та Олександра Філіцька відвідали Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

Заступниця директора з наукової роботи доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, Віра Кириленко зустріла гостей та ознайомила зі структурою інституту. Напрями наукових досліджень представили наукові співробітники, кандидати сільськогосподарських наук Олександр Гуменюк, Руслан Близнюк та Євгеній Кузьменко. Завідувач лабораторії генетики і фізіології, кандидат сільськогосподарських культур – Тетяна Юрченко ознайомила зі створенням нових інтрогресивних форм та удосконаленням способів їх отримання і стабілізації. Олеся Каліцінська – розповіла про історію та зробила екскурсію по музею інституту. Доктор філософії – Ірина Правдзіва розповіла про роботу лабораторії якості зерна. Практичний тренінг «Метод гібридизації на пшениці та ячмені миронівської селекції» у польових умовах провели досвідчені науковці, кандидати сільськогосподарських наук – Галина Вологдіна, Ніна Замліла, Юлія Судденко та Марина Федоренко. Студенти висловлюють вдячність науковцям інституту за набуті практичні навички у селекції озимих і ярих зернових культур.