Всеукраїнський семінар "Хвороби риб та гідробіонтів"

6 червня відбувся Всеукраїнський семінар "Хвороби риб та гідробіонтів" (м. Полтава).

Учасниками заходу були начальники відділів організації прртиепізоотичної роботи Головних управлінь Держпродспоживслужби областей та м. Києва, фахівці державних лабораторій Держародспоживслужби, які проводять дослідження риби та інших гідробіонтів, представники закладів вищої освіти, наукових установ та виробничих підприємств.

Із науково-практичною лекцією на основі багаторічних власних напрацювань: "Етіологія, профілактика та лікування лососевих риб за індустріального вирощування" виступила доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри іхтіології та зоології Білоцерківського національного аграрного університету Наталія Гриневич.

Дякуємо організаторам за запрошення, Збройним Силам України за можливість навчати і навчатись!