Державний іспит в умовах фермерського господарства «Лад»

Атестація випускників – це не лише завершальний етап навчання в університеті, а ще й надзвичайно важливий момент підтвердження  рівня здобутих теоретичних знань та практичних умінь.

Цьогоріч практична частина державного іспиту зі спеціальності 201 – «Агрономія» для здобувачів вищої освіти ОР «Бакалавр» відбулася в умовах фермерського господарства «Лад» на чолі з головою екзаменаційної комісії Ляшенко Анатолієм (директором господарства) та членами комісії: Тарасом Панченком (завідуючим кафедри технологій в рослинництві і захисту рослин), Михайлом Остренком (заступником декана з практичної підготовки). Іспит проходив на базі підприємства, де студенти на високому рівні продемонстрували  свої знання, практичні вміння та навички, використовуючи сучасну матеріальну базу підприємства – сільськогосподарську  техніку, споруди закритого грунту, виробничі поля.

Екзаменаційна комісія високо оцінила теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички, вміння та здатність застосовувати їх для вирішення виробничих задач.

Вітаємо студентів-випускників з успішною здачею іспиту та бажаємо плідної професійної діяльності та подальшого фахового зростання!