Участь студентів БНАУ в буткемпі-3 Міжнародного проєкту RESCUU

7–11 липня команда студентів Білоцерківського національного аграрного університету взяла участь в завершальному буткемпі «Наука та інновації заради відродження України», організованому та проведеному КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Це вже третя участь наших студентів в серії буткемпів міжнародного проєкту RESCUU.

Університети-партнери проєкту – Упсальський університет (Швеція), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Києво-Могилянська академія», Познанський технологічний університет (Польща).

До складу команди БНАУ увійшли  такі студенти: Тимофій Котляр та Ангеліна Бреус (агробіотехнологічний факультет), Ярослав Корєшков та Олександр Скрипнік (економічний факультет), Дарина Яценко та Євген Кучман (біолого-технологічний факультет), Дарина Сидорець (соціально-гуманітарний факультет).

Організаційний супровід проєкту здійснювала доцент кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Задорожна Р.П.

Впродовж тижня наші студенти спільно з експертами розглянули питання цивільної безпеки, ролі сучасних технологій (штучного інтелекту та 3D друку) у післявоєнній відбудові України; обговорили необхідні зрушення в найважливіших сферах життєдіяльності країни під час та після війни; представили своє бачення майбутнього нашої держави та запропонували ідеї стосовно відродження України.

Тетяна Димань, проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності