Навчально-методичне забезпечення | Кафедри романо-германської філології та перекладу

Навчально-методична робота кафедри романо-германської філології та перекладу спрямована на забезпечення викладання навчальних дисциплін на високому практично-методичному рівні, з урахуванням найновіших досягнень у галузі методики, педагогіки, філології та інших спеціальних наук, які спрямовані на формування професійної компетентності майбутнього перекладача, зокрема з метою формування конкурентоспроможного фахівця на сучасному ринку праці.

Французька мова (як друга іноземна): двосторонній переклад: практикум для студентів старших курсів філологічних спеціальностей (Столбецька С.Б.)

Вступ до перекладознавства: практикум для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 035 – Філологія (переклад) з модуля «Галузевий переклад. Птахівництво» для студентів 2-4 курсів денної та заочної форми навчання (Синельникова І.С, Носенко М.М.)

Методичні рекомендації щодо організації та проведення педагогічної практики для здобувачів вищої освіти четвертого курсу зі спеціальності 035 «Філологія» (переклад), першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (Ігнатенко В.Д.)

Методичні рекомендації щодо організації та проведення виробничої (перекладацької) практики (переклад письмових та усних різножанрових текстів, аграрних включно, у невизначених умовах діяльності) для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 035 «Філологія» (переклад), першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  (Цвид-Гром О.П., Борщовецька В.Д., Ігнатенко В.Д.)

Методичні розробки для формування англійської усномовленнєвої компетентності із застосуванням відеоматеріалів для здобувачів вищої освіти 1 курсу філологічних спеціальностей: метод. рек. (Пилипенко І. О.)

Практикум з виконання навчальної практики (переклад художніх та поетичних творів) для студентів 1 курсу філологічних спеціальностей (Борщовецька В.Д., Пилипенко І.О)

Лінгвокраїнознавство країн першої іноземної мови (англійська): навчально-методичний посібник для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, галузі знань – 03 «Гуманітарні науки», спеціальності – 035 «Філологія» (переклад), спеціалізації 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська (Береговенко Н.С., Демченко Н.С.)

Борщовецька В.Д. Навчальна практика (переклад, анотування та реферування текстів аграрного спрямування) для студентів 2 курсу філологічних спеціальностей: практикум (Борщовецька В.Д., Демченко Н.С.)

Іноземна мова за професійним спрямуванням. Практикум для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальностей 071 «облік і оподаткування», 072 «фінанси, банківська справа та страхування», 073 «менеджмент», 076 «підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Демченко Н.С., Береговенко Н.С.)

English for public administration (для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»): методичні вказівки з організації аудиторної та самостійної роботи студентів (Демченко Н.С., Синельникова І.С)

Практикум для індивідуальної та самостійної роботи студентів з підготовки до складання міжнародних тестів FCE, CAE з англійської мови (Денисенко І.І., Тарасюк А.М.)

Методичні рекомендації для оволодіння компетентністю в говорінні з дисципліни «практичний курс першої іноземної мови» (англійської) для студентів 2 курсу денної та заочної форми навчання в умовах аудиторної та поза аудиторної роботи (Денисенко І.І., Тарасюк А.М.)

Навчання майбутніх прекладачів анотативного і реферативного перекладу франкомовних науково-технічних статей аграрного профілю: навчальний посібник  (Ігнатенко В.Д.)

Основи редагування перекладів: навчальний посібник (Гетьман Т. Є.)

Consecutive interpreting and note-taking: навч. посіб. (Гетьман Т. Є.)

Модульні контрольні роботи з дисципліни «Практичний курс першої іноземної мови» (за Л.М. Черноватим) для студентів 1 курсу філологічних факультетів ВНЗ  (Денисенко І.І., Тарасюк А.М.)

Основи методики навчання іноземних мов і культур у загальноосвітніх навчальних закладах: навч.- метод. посіб.  (Борщовецька В.Д., Ігнатенко  В.Д.)

Ведення ділового спілкування з дисципліни іноземна мова за професійним спілкуванням для студентів економічного факультету: медод. вказ. (Береговенко Н.С., Демченко Н.С.)