Наукова діяльність | Кафедри конституційного права та теоретико-правових дисциплін

Науково-педагогічні працівники кафедри плідно займаються науковою роботою, беруть учать у  державних та міжнародних конференціях, є співавторами низки навчальних посібників та підручників, залучаються в якості рецензентів та опонентів при захисті дисертацій.

У 2016 році викладачами кафедри видано навчальний посібник «Проблеми реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади  в Україні»  до вивчення дисципліни «Муніципальне право».

У 2018 році видано монографію «Філософсько-правові засади формування правосвідомості особистості в процесі навчання і виховання (автор Бровко Н.І.)

У 2021 році видано навчальний посібник «Право і мораль в інформаційному суспільстві» (Бровко Н.І. та інші).

У 2022 році працівники кафедри взяли участь у колективній монографії «Концептуальні засади механізму захисту прав людини: український та міжнародний контекст» (Бровко Н., Мельник О., Макарчук В., Поляруш- Сафроненко С.) Викладачі кафедри постійно беруть участь у державних та міжнародних конференціях (Словацька республіка, Польща, ФРН, Угорщина), мають праці у виданнях іноземних держав, працюють над написанням статей до  видань, внесених до міжнародних науково-метричних баз SCOPUS, WeB of SСIЕNCE, Index Copernicus та інші. На кафедрі створені та активно діє науковий гурток «Актуальні проблеми конституційного права» в рамках якого викладачі кафедри організовують круглі столи, активно залучають до нього здобувачів освіти, проводять зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій, активно залучаючи до них студентство та представників громадськості. Науково-дослідна робота тісно пов’язана з діяльністю кафедри.

З 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри працюють над науковою тематикою «Міжнародні та національна механізми розбудови української держави» у рамках якої проводяться круглі столи, наукові дискурси, видаються статті у фахових та міжнародних виданнях.

Круглий стіл «Українське військо від козака до кіборга»
(присвячений Дню українського козацтва та захисника України)

Круглий-стіл Україна та Європа на шляху інтеграції